Spoločne za lepší Prešov a náš región: Ján Bync, nezávislý kandidát Slovenskej národnej strany

Vážení Prešovčania, milí spoluobčania!


Žijeme v treťom najväčšom slovenskom meste a čím ďalej tým viac je zreteľné, že náš milovaný Prešov stagnuje. Mladá generácia opúšťa Prešov pre nedostatok príležitostí a mesto i región starne. V porovnaní s podobnými slovenskými metropolami sa prepadá kvalita života aj životná úroveň obyvateľov nášho mesta. Za tento marazmus si môžeme sami, pretože sa necháme pravidelne klamať prázdnymi predvolebnými sľubmi politikov, ktorí k nášmu mestu a regiónu nemajú žiaden vzťah a je im ukradnuté, ako tu žijeme. Za tridsať rokov samostatnosti sme si nedokázali zvoliť zástupcu, ktorý by v parlamente alebo vo vláde preložil slamku na kríž pre to, aby sa v našom meste či regióne žilo lepšie a do nášho mesta prišli vládou podporované investície. Prešovčania, je načase zobudiť sa! Rozhodujeme o svojom osude a o tom, ako a či vôbec tu budú môcť žiť naše deti. Buďme už konečne zodpovední, spojme sa pre východ a spoločne zastavme marazmus a úpadok nášho mesta i regiónu! Je naivné myslieť si, že
Bratislavčan či Trnavčan bude presadzovať záujmy zanedbaného východu.


Som jeden z Vás, milujem svoju rodinu i svoj rodný kraj, tu som sa narodil, tu žijem, tu pracujem, tu platím dane. Uchádzam sa o Vašu priazeň, o Vaše hlasy v predčasných parlamentných voľbách ako nezávislý kandidát na volebnej kandidátke Slovenskej národnej strany. Ponúkam do služby svojej vlasti, môjmu národu a nášmu regiónu zdravý rozum, čisté ruky a bohaté skúsenosti. Chcem prispieť k presadzovaniu morálnych a etických noriem v politike. Chcem budovať bezpečný a právny štát, podporovať zákonnosť a transparentnosť štátnej správy, bojovať proti korupcii, klientelizmu a zvráteným a nechutným ideológiám.


Mojou absolútnou prioritou je však podpora a rozvoj nášho zanedbaného regiónu, na ktorý politici po voľbách doteraz vždy zabúdali. Dnes nám tu v našom prekrásnom, ale zanedbanom kúte Slovenska, oveľa viac ako v Bratislave, Nitre či Trnave zúri bieda. Bratislavčanovi, Nitranovi či Trnavčanovi budete zbytočne vysvetľovať, že priemerný plat na východe Slovenska nedosahuje ani polovicu toho na západe krajiny. Obyvateľ západného Slovenska ťažko pochopí, že východ tej istej krajiny oveľa ťažšie znáša následky nevídanej inflácie, zdražovania energií, základných potravín, nedostupnej zdravotnej starostlivosti, pozatváraných nemocníc, zrušených nemocničných oddelení, odborných zdravotných ambulancií či detských pohotovostí. Okrem všeobecného úpadku a nedostatku príležitostí tu máme zaostalú a doslova nebezpečnú dopravnú infraštruktúru, nemoderné a nebezpečné železnice, nevyhovujúce cesty, padajúce mosty, zrušené štátne úrady, pošty, súdy. Najväčším zamestnávateľom v našom kraji je Fakultná nemocnica a Prešovský samosprávny kraj, takže o výkonnej ekonomike nemôže byť ani reči… Toto je výsledok našej nezodpovednej voľby, toto je následok práce alebo skôr lenivosti a neschopnosti doterajších volených zástupcov a vládnutia korupčníkov, babrákov, chaosníkov a psychopatov, ktorým sme dali svoj mandát, a tým sme zverili našu krásnu krajinu do ich rúk.


Vážené dámy a páni, milí spoluobčania, ak získam Vašu dôveru a budem zvolený do Národnej rady Slovenskej republiky, mojou prioritou bude zastaviť neustále narastajúci priepastný rozdiel životnej úrovne, ktorý vznikol medzi rozvinutými regiónmi západného Slovenska a najchudobnejším Prešovským krajom. (www.janbync.sk „Mám v tom jasno a viem ako na to.“)

Spojme sa za Slovensko, za národ, za náš región a za lepšiu budúcnosť našich deti! Buďme zodpovední pri voľbe, keď sa o pár dni postavíme pred volebné urny, pretože aj Váš hlas rozhodne o ďalšej budúcnosti Slovenska i napredovaní alebo ďalšom úpadku nášho prekrásneho regiónu.

33 PhDr. Ján Bync PhD., nezávislý kandidát Slovenskej národnej strany

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *