PhDr. Ján Bync PhD.

Spojili sme sa za Slovensko

Zobuďme sa Prešovčania a spojme sa za dôstojný a lepší život v našom meste a lepšiu budúcnosť našich deti!

Podporiť Viac o mne

Nebáť sa! Neklamať! Nekradnúť!

Voľte číslo

33

Ján Bync - kandidát za SNS

Za Slovensko, za národ, za dôstojný život a lepšiu budúcnosť

Po minuloročných regionálnych voľbách, som sa stretol s milou podporou širokej verejnosti. Mnohí z Vás ma oslovovali na ulici, písali mi na sociálnych sieťach a žiadali ma, aby som pokračoval v boji proti korupcií a klientelizmu v politike a proti neustálemu zbedačovaniu nášho národa.

Priznám sa, že som už nemal v pláne miešať sa do politiky, ale neviem zatvoriť oči pred tým, čo sa to tu v našej milovanej domovine deje. Zo Slovenska, ekonomického tigra strednej Európy, ako nás pred nedávnom nazývali medzinárodné ekonomické a audítorské organizácie sa stal ten najbiednejší outsider.

Za Slovensko, za národ, za lepšiu budúcnosť

Chránime hodnoty, hľadíme do budúcnosti

Sme pripravený hájiť zvrchovanosť Slovenskej republiky

Chceme mať štátne záujmy bez zasahovania cudzej moci

Mier je pre nás trvalou 
a najvyššou hodnotou zahraničnej politiky

Zahraničná politika musí byť v súlade so štátnymi záujmami

Podporujeme prirodzenú rodinu a jej podstatu - muža a ženu

Sme pripravený chrániť a zveľaďovať dedičstvo našich predkov

Sme pripravení presadzovať politiku štátu bez korupcie

Chceme zabezpečiť dôstojný život pre každého občana SR

Spojili sme sa za Slovensko

Prečo som sa pripojil k Slovens​​kej národnej strane?

Slovenská národná strana je pre mňa ideovo i morálne najbližšia. 

Je mi sympatickejší a bližší politický líder, ktorý z úcty k Slovenskej armáde pobozká vojenské výložky, ako predstaviteľ štátu, ktorý zo zištných dôvodov bozkáva zadok predstaviteľom západných mocnosti, či majiteľom nadnárodných, mimovládnych organizácií a neštíti sa zapredať naše národné záujmy a poškodzovať tak svoju vlasť i národ.

"Považujem sa za národovca, hrdého Slováka, pravého kresťana a bojovníka za sociálnu spravodlivosť a práve preto som si vybral Slovenskú národnú stranu, postavenú na troch základných pilieroch, národnostnom, kresťanskom a sociálnom."

Spojili sme sa za Slovensko

Prečo som sa pripojil k Slovenskej národnej strane?

Ako dlhodobá neschopnosť volených zástupcov ovplyvňuje rozvoj Prešovského regiónu?

Blíži sa termín predčasných parlamentných volieb, volebná kampaň je v plnom prúde a aj do tých najzaostalejších a najmenej rozvinutých regiónov po dlhšom čase znova prichádzajú predstavitelia politických strán, ktorí Vám budú zasa ťahať medové motúzy popod nos a sľubovať hory doly. Výsledky ich práce vidíte sami, hlavne tu na východe v treťom najväčšom Slovenskom meste a v Prešovskom regióne, kde za 30 rokov existencie samostatnej Slovenskej republiky neprišiel ani jeden cent vládou podporovaných investícií. 

Macošský vzťah doterajších predstaviteľov štátu k nášmu regiónu i k jeho metropole ma za následok nedostatok príležitosti, podpriemerné mzdy, migráciu mladej generácie za pracou, vyľudňovanie a nepriaznivý demografický vývoj v našom meste i regióne. To je jasný dôkaz toho, že sme si doteraz volili neschopných politických nominantov, ktorí pre tento menej rozvinutý región za 30 rokov existencie Slovenskej republiky neurobili vôbec nič. Vyberali sme si zle, podľa krásnych rečí a medových sľubov straníckych lídrov, nevybrali sme si zástupcov ktorí by presadzovali záujmy nášho mesta, či kraja, nevybrali sme si ľudí ktorí by dokázali pre naše mesto a náš kraj niečo urobiť. 

Následkom dlhodobej neschopnosti a nezáujmu doterajších volených zástupcov v národnom parlamente je priepastný rozdiel životnej úrovne, ktorý vznikol medzi rozvinutými regiónmi západného Slovenska a najchuobnejším Prešovským krajom. Nechcem nikoho uraziť, ale dovolím si tvrdiť, že tretie najväčšie Slovenské mesto stagnuje a čoraz viac zaostáva oproti podobným metropolám. Prepadávame sa na chvost v našej krajine, tak, ako sa naša krajina prepadá na chvost Európy.

Aké následky nesprávnych politických rozhodnutí sú viditeľné v Prešove?

Dnes nám tu v našom milovanom, ale zanedbanom Prešove, oveľa viac ako v Bratislave, Nitre či Trnave zúri bieda. Naši občania oveľa ťažšie znášajú následky nevídanej inflácie, zdražovania, nedostupnej zdravotnej starostlivosti, pozatváraných nemocníc, zrušených nemocničných oddelení, odborných zdravotných ambulancií, či detských pohotovosti. 

Okrem všeobecného úpadku tu máme zaostalú a doslova nebezpečnú dopravnú infraštruktúru, zanedbané, nemoderné železnice, nevyhovujúce cesty, padajúce mosty. Toto je výsledok našej voľby, toto je následok práce, alebo skôr lenivosti a neschopnosti našich volených zástupcov a vládnutia zvolených babrákov, chaosníkov a psychopatov, ktorým sme dali svoj mandát a tým sme zverili do ich rúk našu nádhernú krajinu i osud samých seba.

Aký je vplyv skreslených politických kapacít na národnú identitu a hodnoty?

Pre mňa je okrem hroziacej chudoby pre čoraz väčšiu časť obyvateľstva znepokojujúcou skutočnosťou aj to, že sa choré, zvrátené, nemorálne a doslova psychicky narušené politické kapacity ponúkajú do služieb tohto národa. Potierajú našu národnú hrdosť, základné hodnoty a pravidla existencie spoločnosti. Pod pozlátkom modernej demokracie, tolerancie a odbornosti chcú osloviť mladých voličov, legalizovať drogy, legalizovať dúhové zvrátenosti a vzťah rovnakého pohlavia povýšiť na úroveň manželstva. Chcú, naším deťom vyčistiť mozgy, aby o pár rokov zabudli, že sú Slováci a aby sme my rodičia boli na pochybnostiach, či sme vychovali syna, alebo dcéru, alebo nebodaj len nejaké „ono“...

Prečo som sa rozhodol kandidovať do parlamentu?

Som jeden z vás, tu v tomto nádhernom kúte Slovenska som sa narodil a v Prešove žijem už 40 rokov. Mam tu svoju rodinu, tu vyrástli moje deti, tu pracujem, tu platím dane a zamestnávam ľudí. Prešov je mojím domovom a nie je mi jedno, že stagnuje, že nenapreduje, že okrem moderných zahraničných nákupných centier sa tu za 33 rokov nič podstatné nezmenilo, skôr naopak, zaniklo množstvo obrovských štátnych podnikov, ktoré ponúkali tisícom obyvateľov nášho mesta i kraja stabilné pracovné miesta a sociálne istoty. 

To je dôvod, prečosom sa rozhodol v septembrových parlamentných voľbách kandidovať do Národnej rady Slovenskej republiky, ako nezávislý kandidát na kandidátke Slovenskej národnej strany.

Aktuálne

ZOBUĎME SA BRATIA, BUĎME ZNOVA HRDÍ VÝCHODNIARI!

Nie je mi jedno, čo sa tu deje a ako tu, na východe žijeme. Cítim hanbu a zodpovednosť mojej generácie za súčasný stav, v ktorom sa naša prekrásna …

Čítať viac

Spoločne za lepší Prešov a náš región: Ján Bync, nezávislý kandidát Slovenskej národnej strany

Vážení Prešovčania, milí spoluobčania! Žijeme v treťom najväčšom slovenskom meste a čím ďalej tým viac je zreteľné, že náš milovaný Prešov …

Čítať viac

Vážení spoluobčania, milí obyvatelia Prešovského kraja...

Vážení spoluobčania, milí obyvatelia Prešovského kraja,štyridsať rokov žijem v Prešove, mám tu svoju rodinu, tu vyrástli moje deti, tu podnikám, tu …
Čítať viac

Ak sa chcete čokoľvek opýtať, alebo ma podporiť, pokojne napíšte

Pripravení podporiť Janka?

Ďakujeme! Vaša správa bola úspešne odoslaná!
Ľutujeme, vašu správu sa nepodarilo odoslať!